Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nebezpečí počítačové policie?

Přeji hezký den všem, chtěl bcyh se zaptat když to teď ukazujou fšude v televizi, jestli na nás můžou přijít že máme nelegální programy? a jak můžu zjistit jestlky ty instalované programy nelegální jsou? počítač je rodinný a nejvíc wěcí tu instaluje brácha, tak newím...
Jo jsou to nějaké XP, počítač je 2 roky starý, víc newím.
Díky za odpovědi, Misha

Pokud se s tím nebudeš veřejně chlubit a nebudete počítač s tím nelegálním SW používat k vytváření zisků (podnikání), ale budeš to mít tiše zavřený doma, tak pravděpodobnost, že na to příjdou a budou se tím vůbec zabývat je skoro nulová. Zprávy v TV musíš brát s velkou rezervou, zvláště na Nově, tam si to vždycky překroutí tak, aby to šokovalo diváky. Ty jsi důkazem, že to funguje.

buď v klidu. až k vám policie přijde, protože stahované filmy bratr šíří dál, počkají až dosáhne 15 let a zavřou jeho, ne tebe.
pokud nevíš jaké máte nainstalované programy, pak je jasné že koupené nejsou - asi bys o tom věděla.

jak to říkali staří latiníci? "sosej co chceš ale nechrochtej u toho, nebo na tebe přijdou"?
i když v práci lidi vykládají blbosti, maminka má vždycky pravdu.