Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ikony v prohlížeči

nevite jak se dájí ikony jako je domů, aktualizovat, hledat, oblíbené, historie atd. do prohlížeče microsoft Explorer přímo jako ikony hned pod soubor, upravy, zobrazit...mám to v pravím rohu jako šipku a musim na ni klikat...a to zdržue..moc diky

Pravy klik na tu listu (vedla tych ikon), odskrtnut polozku "zafixovat listu" alebo zamknut alebo ako je to prelozene do cestiny, a potom si ten panel posun viac dolava.

P.S. a skus mozillu firefox, aby si nemusel riesit MS-dementne usporiadane panely a zalozky.