Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adobe Flash Player

Zdravím
potřeboval bych poradit, když si přehraji video na které nemám adresu jako například youtube .com z okna Adobe Flash Player jak ho mohu uložit na HD mého počítače?.Toto video je v souboru s příponou *.SWF?,další věc mě zarazila velikost tohoto souboru k délce toho videa ten soubor co se mi ho podařilo po radách najít a uložit tak má jen 31KB a délka toho videa je asi 3 minuty a nejde ho spustit a jak ho popřípadě převést do formátu mpeg díky předem

soubor se ti válí v cache prohlížeče (většinou), u mozilly bývá bez přípony.
můžeš ho třeba odtamtud vykopírovat ven, nebo si doinstalovat doplňek prohlížeče - nějaký videodownloader.
některý doplněk rovnou umí převádět do běžného formátu videa, nebo se adresa zadá do nějakého serveru který to převede - nepoužívám, netrápí mě to, ale už se ti hafokrát řešilo, dej si vpravo vyhledat třeba flash video
.flv můžeš rovnou přehrávat programem vlc, bez další konverze.