Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Start Windows XP

Dobrý podvečer.Kámoš instaloval do nového PC Windows XP a chce abych se zeptal
na této poradně na tento jeho problém: Všechno při instalaci proběhlo u něho
v pohodě,vše mu funguje až na toto:Po zapnutí PC se nejdříve zobrazí Bios asi
na 20 vteřin a potom úvodní obrazovka Windows XP.Ptám se za něho jestli to něčemu nevadí. Děkuji předem za ochotu.Pavel

Teď jsem mu volal,říká,že to je tak rychlé,že to nestačí přečíst,akorát v levo je nahoře napsáno
Award a dál mu to uniklo a na pravo nahoře něco jako Enercy nebo Energy ve větší nakreslené hvězdě.
Podle toho jak to vysvětluje to musí naskakovat asi na 10 vteřin ane 20,jináč by to šlo přečíst.
Jemu jde o to jestli to takto může provozovat.Děkuji za něho za Vaši ochotu Všem na této poradně.
Pavel.