Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chyba pred spustenim windows.

Ahoj prosim vas mam takovej problem: pri startu windows (windows xp proffesional) tak pred prihlasenim na ucet mi nabehne rnpasswd.exe - Chyba aplikace a pise se tam ze: Nastala výjimka neznámá softwarová výjimka (Oxeedfade) v aplikaci na místě Ox7c812a5b]:(. A vubec nevim co stim delat... Diky za odpovedi...

To mi pripomina jednoho koumaka u nas v praci, povida : smazal jsem vse nepotrebne zbytecnosti blbosti ale nak tam nejde nic instalovat a to je to nezaheslovane :-D
Chyba : smazal driver chipset a smazal instalator windows + nake dalsi veci co ho napadlo v adresari winNT :-D (upozornuji ze rucne bez pridat odebrat)
Vysledek : reinstall windows stravil jsem 3 hodiny v jeho kancelari, to proto ze jsem se snazil zbytecne o opravu + hledani starych ovladacu na desku a S3 trio3D/2x jak je to stara vykopavka ale slape ted jak hodinky.

Ty brdo myslim ze by jsi to s tema pocitacema nemel prehanet asi!!! Jestli ti to teda pripomina nejakyho "asi amatera pres pocitace" pane pocitacovy mágu tak proc jsi nenapsal co stim delat kdyz ted vlastne vis vsechno no jo no PO VALCE JE KAZDEJ GENERAL - HLAVNE TI NEJCHYTREJSI ZE:-*??? Tady aspon nekdo se snazil pomoct kdyz to nekomu vadilo a taky se mu to podarilo protoze pomohl a neee ze blbe kecal vis...