Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače základní desky

Zdar, mám desku ASUS P5KC, Windows XP SP2, ale nefachá mi zvukovka. I po instalaci Realtek ovladače mi systém hlásí, že nemám ovladače. A harddisk 500GB mi hlásí jako 127 GB. Co s tím?

Ano, ostatní ovladače jsou nainstalovány řádně. Prakticky nehlásí žádnou chybovou hlášku - cosi jako HD (superzvuk) je nainstalováno (ovladače hlasitosti nejdou) a i repráky šlapou, ale když spustím nějakou hru, napíše že nemám nainstalovaný sound hardware.

Nemas v BIOSe vypnutu (disabled) onboard zvukovku? (AC97 audio apod)

Disk si skontroluj v sprave diskov (pravy klik na tento pocitac, spravovat) ze ci to vidi 500GB ake su na nom oddiely. Ak je na zvysku disku volne miesto tak vytvor druhy oddiel na zvysku toho disku a naformatuj ho.