Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaka je hodinova sazba informatika ?

Zdravim vsechny
potrebuji poradit, u jedne cizi firmy jsem delal servisni zasah (odvirovani pocitace, nejake zmeny nastaveni systemu)
a vubec netusim kolik si mam uctovat za hodinu prace. Nechci se precenit a nechci se ani podcenit. Jsem jen zamestnanec takze netusim jak se to ted pohybuje ...
diky.

Ono asi záleží i kde. V praze budou ceny asi obecně jiné. Tady na moravě v 30ti tisícovým městě bych si na fušce těžko mohl říct o víc jak 250hod a firma bere 300bez dph v servisu a 400bez dph u zákazníka. Samozřejmě firma se dá zkásnout i víc nebo se napočítá o půl hodiny víc.