Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozlišení videa

Zdravím, není zde někdo, kdo by mi mohl říct, jaké rozlišení videa si mám nastavit(optimálně) pro rozlišení na mobilní display 128x160 ?
Používám program SUPER a z možností ve formátu 3GP jsou vypsány jen 2 a to jsou: 128x96 a 176x144...tak které je vhodnější pro Display 128x160 ? děkuji :) Nashledanou :)

No nic ti nebrání udělat dva testovaci vzorky (třeba na video klipu) a porovnat, který tam pásne líp (hlavně ve zkreslení).
-----
V tom programu není místo rozlišení volba Custom a udělat si požadovanou?
---
MediaCoder podporuje i tvé rozlišení.

[http://img401.imageshack.us/img401/1350/mediacodere e2.th.png]

EDIT// sorry za velikost obrázku - jsem to prohnal krapet nekomprimovaně. :-[