Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přesměrování domény

Dobrý den,

koupil jsem si doménu .cz. Mám však udělanou subdoménu někde jinde (Banan) a potřeboval bych tu novou přesměrovat na tu starou... tak, jak to má třeba smartmania... zadáte smartmania.cz a přesměruje vás to na smartmania.mobilmania.cz. U nové domény nemám hosting, registrátor je active24.

Jestli vybíráš hosting (fakt je, že banán má dost pochybnou pověst), dobré zkušenosti mám třeba s hostmonster.com
Za 112,-Kč měsíčně tam můžeš hostovat neomezený počet domén, subdomém, mailů a FTP účtů, máš k dispozici neomezený prostor i neomezený traffic. Navíc je v ceně obrovský počet už připravených featur (například několik typů eshopů s možností placení kartou), přístup přes SSH, dostaneš navěky zadarmo jednu doménu dle vlastního výběru, atd. Support funguje dobře a rychle (v angličtině).
Přesměrování z domény na subdoménu jiné domény tam uděláš velmi snadno.
Když nechceš, nemusíš tam své stávající domény ani převádět - stačí jim u současného registrátora nastavit DNS.