Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Excel problem

ahoj včera jsem dopisoval do excelu data jako kazdy den a dneska me to pise Aplikace excel nemuze xxx.xlsx otevrit,protoze format nebo pripona souboru nejsou platne.overte zda nedoslo k poskozeni souboru a zda pripona odpovida formatu souboru.

mam tam dulezite data za cely mesic jak to otevru nebo v cem jinem nebo jak se to da opravit?
plosim za kazdou radu dekuji

Leda skusit openoffice mozna to pomuze, skusit to muzes tezko rict.
Nebo me napadlo co to skusit u nekoho jineho zda to nepujde? Pak je mozne ze mas neco spatne u sebe, jeste jedna moznost je ze se ten soubor nak spatne ulozil (nedokoncil operaci) pak je nenavratne v loji.:-/