Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s JavaScriptem

Zdravím všechny
Mám Windows XP Media Center Edititon a prohlížeč Explorer 6.0.
Když najedu na nějakou stránku , kde je nutné mít zapnutý Javasript(např. www.tn.cz se svejma zprávama, tak to nejde vůbec spustit, tak to napíše, že je nutné mít zapnutý javascript.
Když zkusím "Možnosti internetu"-"zabezpečení"-"vlastní úroveň"- tak vidím, že aktivní skriptování mám povoleno a i přes to to nefunguje.

Ten samý problém je i když použiji Operu, Firefox - vždy mám javasript povolen a nic:.(3-[

Díky Díky Díky

Ahoj. Já bych se přimlouval za test na JS.
Protože k TV NOVA a jejím stránkám nemám důvěru.

Měl by si nejprve klikem na tlačítko Test Match ověřit, že JS opravdu funguje.
Jestli se mu zobrazí MessageBox s něčím tak zkrátka funguje a chyba je na stránkách NOVA.

Navíc IE6 dneska asi používají jen samí kaskadéři a jiní vyznavači adrenalinových sportů :)).

Zdárek
Tak sem kliknul na to tlačítko a vyskočilo okno s textem "Successful match" , takže JS zřejmě funguje.

V práci máme IE7 ve standartním nast. a tn.cz funguje
Zkus mrknout na www.motorkari.cz na první straně úplně nahoře by měla běhat reklama.Mně tam na tom místě neběhá a píše mi to tam místo toho : Není zapnut JavaScript. Tento text má být nahrazen flashem

Mmmmm. No vidis to. "©-by Diletant classic"

Ve skutečnosti možná nemáš instalovaný nějaký plugin, jako Flash, nebo něco podobně a oni pokud nefunguje, napíšou, že nemáš JS což je samozřejmě nesmysl.

Pokud ti nefunguje následující hra:

http://www.ddworld.cz/components/flash/honeytrouble %5B1%5D.swf

Tak nemáš vůbec instalovaný Flash-player.

Ale to není důvod k ničemu. Já mám flash-animace zablokované všude.
Dlouhodobé blokování Flash-animací zvyšuje IQ o 5%.