Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čierne štvorčeky blikajúce počas hry na obrazovke

čaute

mám vista x64
nvidia gtx 8800
4 gb ram / 800mhz
athlon 4600

pri hrách mám veľký problém cca po 10 minútach mi začnú nerovnomerne preblikávať na obrazovke čierne (niekedy aj červené a biele atd.) štvorčeky a občasne to trhá ... potom sa niekedy na pár minút opravý a zas dookola ... všetko bolo ok pokiaľ (aj predtym skoro rok) sa mi nepokazil monitor ... dal som počas opravy klasicku 17 crt ta sla tiez ok keď mi došiel z opravy 24 lcd (hdmi) a zapojil som ju znova tak mi to blbne ... testom aj 3d markom 06 grafická prešla bez problémov (ani neboli tie čierne bliky) pri filmoch alebo robote to nerobí ... ovládače som skúsil aj nové aj pôvodné

takže pomoooooooooc a díki :beer:

Moze byt napr. ze sa ti prehrieva grafika, alebo moze byt ze je ten monitor vadny tak, ze blbne len ne-nativne rozlisenie alebo len niektore obnovovacie frekvencie (v hrach si skus nastavit nativne rozlisenie monitora alebo pod win si skus nastavit nenativne 1024x768 apod).
Najprv by som skusil ten monitor na inom PC a skusit hrat hru, aby si zistil aspon ci to je monitorom alebo PC.