Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Totální zamrzávání Total Commanderu

Když při spuštěném TC vytáhnu ze zabudované čtečky kartu a pak chci provést s TC jakoukoliv operaci, totálně mi zamrzne a nejde ničím sestřelit. Ani v Task Manageru, ani pomocí různých killtasků a musím PC restartovat.

Obdobně (i kdy ne s tak absolutním zamrzáváním) se TC choval, když jsem sáhl na prázdnou diskovou mechaniku. To však šlo ošetřit zadáním příkazu "CdCloseDoor=0" do wincmd.ini.

Není nějaká obdobná finta i pro čtečky karet?

Mife, kamaráde, nechceš mě na stará kolena nutit, abych pracoval s Windowsáckým průzkumníkem? (jinak si myslím, že tam ten problém určitě nevznikne a souhlasím s Tvým názorem o bugu v TC).

Písmenka pro kompatibilní režim v nastavení TC bylo to první, co jsem zkoušel.

tc se mimo jiné proslavil tím, že má vlastni "specifika" jak přistupovat k různým typům disků (pevné, síťové, výměnné, cd). ale občas se ukazuje, že v novějších verzích tyto specifika už neobsahuje/nepreferuje a tiše se vrací k jakž takž normálnímu, léty vytuněnému chování windows.

to ale není úplná odpověď na tvoji otázku. pod srovnatelným a přece jiným salamanderem ti to nevyzkouším, jednoduše proto že mám svoje data rád. čili flashku za provozu vytrhnu maximálně jednou a předpokládám že to přežije, ale to je informace 50:50; a na více ti dlabu - protože vždycky každý takový disk nejdřív odpojuju.

čili: zdržuje odpojování? no a - moje data!

osobně mám špatné zkušenosti právě s tc, pokud měl zapamatovaná minulá síťová připojení, a ty mezitím přestaly existovat. mový start tc pak byl nekonečný. takto "zamrzle" se nechoval ani průzkumák windows, ostatně ho šlo aspoň přizabít nějakým escapem.

čili pokud se na tvém pc/chipsetu takto chová jiná instalace pána souborů nechová (třeba z cd),