Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem závada software

Dobrý den,prosím o radu.Mám windows 2000 profesional,nainstaloval jsem zkušební verzi programu Active WebCam a vypisuje mě to toto"Vstupní bod procedury Ddentry1 se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně GDI32.Dll nalézt.",když to odkliknu jako ok,tak program normálně naběhne.Tento výpis se však objevuje i u programu "ConvertXtoDvd 3",naprosto stejné řešení a pak program běží.Jak se zbavit té otravné hlášky?Za případné rady předem děkuji.

Asi v tom něco bude,tu knihovnu jsem stáhl novou,ale nechce mě systém nechat odstranit starou,nechci to zbořit nadobro,jestli je nějaká možnost výměny té knihovny,tak prosím poraďte.Jinak jsem ty dvA programy nainstaloval na noutík kde jsou XP a tam to jede OK.