Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem qip ve vistách

Ještě jeden dotaz.. máte někdo zkušenosti s qipem na vistách? mám na mysli qip 2005 build 8040 a výše.. na jednom pc mám zároveň Win XP Pro a Visty Bussiness nebo jaký je název.. a na Xp qip jede v pohodě ale na těch Vistách se vždycky už jakoby přihlásím.. zazní přihlašovací znělka.. ale od tý doby už se mi jen ukáže okno qipa ale bez kontaktů a dole mi to jen píše přihlášování a nikdy se to nespojí nevíte čím by to mohlo být??

Qip 8040, vista 64 ultimate sp1. jede OK akorát se nechce ukončovat při vypínání počítače napíše to že qip přestal reagovat jestli ukončit. ruční ukončení ok

firewall ? není zablokovanej?