Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hp f2180

mam problem s tlaciarnov a to taky ze pri volbe rychle kopirovanie tlacidlom na tlaciarni my nedotlaci koniec strany asi 1.5 cm.Pri pripojeni na pocitac skenuje v pohode celu stranu aj ju vytlaci.kedze software na tom nema ziadny vplyv lebo tlaciaren ma asi svoj ked ide aj bez pocitaca si fakt neviem poradit.mal som pred tym lexmark a po skene my normalne vytlacilo celu stranku.volal som aj do centra rieseni problemov v hp a tam my povedali ze to ma tak byt tak neviem neporadite?inak tlaciaren ide resp. tlaci vseko bez problemov.

Jedine, co ti muzu poradit : smir se s tim, ze je to tak je.
Neni to vada zarizeni, je vlastnost zarizeni. Je to uzasna low-end multifunkce za 1200kc. Zadny samotny skener (cili pouze skener) nestoji tak malo kc !