Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tisk - tiskárna přestala tisknout žlutou barvu

Vlastní mmultifunkční tiskárnu hp psc 1315 all-in-one,která mě přestala tisknout žlutou barvu.Kazeta je tříbarevná typ č.28.Kazetu jsem doplnil barvami,zresetoval,provedl několikeré čistění ale marně.Při lemném otření trysek papírem (kapesníčkem)však barvy,tedy i žlutá barva "píše".Kde může být problém?Prosim,poraďte.:-(:.(
Změna předmětu, původně: Tisk (LaKr) (Kráťa)

Mě takhle jeden příbuzný přinesl tiskárnu na součástky(motůrky, konektory atd.), že mu netiskne. Rozeberu to, vemu horkou vodu s mýdlem a kývám tiskovou hlavou v roztoku. Po zčernání roztoku vyměním. Poté jsem to opatrně profoukl kompresorem, složil tiskárnu, 10x vyčístil(to víte, než se zase všechny trysky naplní) a ona začala tisknout! Přibuzný přišel udivený, proč je ta tiskárna zapnutá? Vykecal jsem se tak, že jsem zkoušel posílat do ní signály z LPT. Hůůh :-D