Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s Vistou

Mam problem,mam nainstalovanej WV (Vista) a už asi 4 dny když zapnu PC mi naskočí jen černá obrazovka a nic s tim nemůžu dělat.Musim několikrát po sobě natvrdo restartovat.Psalo mi to tam: Došlo k neautorizované změně aplikace Windows.Někdo mi říkal že to může být nelegálním systémem,ale ten by měl být ok,ten jsem koupil s novým PC.Poraďte mi někdo pleas.Dík

Ahoj, kdyby jste to někdo řešili je problém s komunikaci BIOSu a Windows pro ověřeni OEM licence. Většinou je to u notebooku HP a Windows Vista.

Řešení ? Vytáhněte napáječ a baterku na cca 2 minuty. Potom nastartuje notebook a napište sem děkuji :-)