Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ST96812AS-nejde

Nevite co mam delat? Meho taty notebook nejde nastartovat, chtel jsem mu to spravit, ale nevim jak

kdyz ho zapnu tak mi napise ze system nebyl dorbe spusten z duvodu zmeny hardwaru, a pak dam spustit system beznym zpusobem a naskoci prubehova linka win XP a to je porad a pak tam skoci fakt na moment(nejde to precist) modra obrazovka a pak zase restart a to samy znova, kdyz jsem poslouchal disk tak je zrejme ze nemuze neco precist. nevite co s tim? ten disk je Seagate ST96812AS , notebook je HP nx7400 s Intel CoreSolo

Díky za vsechny napady

Obnovit system zo zalohy (vid navod k NB, pozor je mozne ze pride o data/nainstalovane programy), ak zaloha nie je tak preinstalovat Win alebo obnovit z dodaneho recovery CD (ak bolo dodane) do stavu aky bol pri kupeni NB, ak nevies tak odniest do servisu.

P.S. predtym vsetko povytahovat z USB apod., a skusit v BIOSe load defaults, save&exit.