Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s harddiskem - počítač jej nevidí

Ahoj,mám takovej problem.mám 2 harddisky a šlapali v pohodě do ted.ale mamka koupila ted sestře počítač a nešla tam dvd vypalovačka,tak jsem tam zkusil dát svuj harddisk druhej a to byla chyba.potom sem ten harddisk vrátil do pc uplně stejně tak jak byl a v pc není,prostě si ho pc nenajde a nevím proč,ale stím harddiskem já nic nedělal,dal jsem do toho druhého pc harddisk co ted jde,ale ten s kterým jsem nic nedělal tak nejde,nechápu.měl by to být tenhle product.jsp štve mě to protože je plnej dat.moc tomu takhle nerozumím co se tyče pevných disku,není na to ještě něco potřeba,třeba nějakej ovladač? už jsem aji nainstaloval windows a nic.to se jako harddisk zničí když se odpojí a nebo se vymažou data? no snad ne. díky za radu

Změna předmětu, původně: Prosím poradte (JaFi)

Ahoj,mám další problem.koupil jsem nové pc AMD Athlon 5200,2 GB a předtím jsem měl 2600 a 1.5 GB takže je to rozdíl.no ale k problemu,je to opět harddisk.zapojím ho a pc ho najde,je vidět v biosu,je vidět ve správci zařízení ale není vidět v tento počítač a tudiž ho nemužu používat.neví někdo co stím? už jste mě tady poradili tak snad poradíte zas.díky

a mal si na tom disku nejake data?
Ak nie tak co vidis v spravcovi diskov, je na nom nejaky oddiel alebo len nealokovane? Ak je tam oddiel tak pravy klik a priradit pismeno. Ak je tam len nealokovane miesto tak kliknes nanho pravym tlacitkom, zvolis si vytvorit novy oddiel (ak je to sive tak najprv zvolis inicializovat disk a potom novy oddiel) a potom zvolis ze nech ho naformatuje. To zrusi vsetky data na nom takze ak si mal na nom nejake data tak to nerob, a daj sem viac informacii o tom ze co presne vidis v sprave diskov.

No tak asi nejlepší bude asi ta redukce,i když přenosnej harddisk se taky hodí.no ještě se rozhodnu ale asi ten box,to vlastně mužu mít v pc zapojené pořád že? no ale jak je to tam s hlučností,nevrčí to nějak moc v tom boxu? ono jenom přece v pc je to trošku tlumené.měl bych možnost prodat jeden disk matce protože maj malej,že bych ji prodal jeden sata a koupil nějakej větší ale ne sata,asi ten pata nebo jak se jmenuje,to by taky bylo řešení.no ještě se rozhodnu.popřípadě když bych bral redukci tak je to přesně tahle jo? product.jsp tak zatím dík a když bude nějakej problem tak se ozvu

Tak zase bych potřeboval s něčím poradit.chcu přeinstalovat windows ale problem je že na cd s ovladačema je vadnej ten ovladač na internet,nejde nainstalovat.byl jsem kvuli tomu v servisu a on mě řekl že už jde,ptal jsem se ho kde ho vzal abych věděl pro příště,a prej ho stáhl na stránkách gigabyte.ale já to tam nemužu nikde najít,pod čím se to hledá? chcu si to prvně stáhnout protože pak mě nepujde kvuli tomu net.díky

A jak tento tvůj dotaz souvisí s tím, že počítač nevidí harddisk? Nebylo by lepší založit na to nové vlákno? Není to přeci "osobní" vlákno. (LaKr) (Kráťa)