Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zachytávání obrázku - video

Ahoj, existuje nějaký program, který dokáže z videa zachytit např. co 2 sekundy obrázek? Pořebuji udělat obrázky z filmu ale nechce se mi to dělat ručně, poradí prosím někdo? Strejda google mě zklamal :-(

Co dvě sekundy? - to můžeš rovnou vyextrahovat vše na obrázky - třeba ve VirtualDub.
------
Náhledové listy i s popiskem dělají: media player classic a image grabber.

image grabber na dvě sekundy: klikni na ikonu televize a zadej počet snímků na celý film - propočti kolik jich je třeba sám- ale je to blbost to dělat. :-)