Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě TV

Zdravím... potřeboval bych doporučit nějakej internetovej obchod s TV.. sháním TV LCD 15" a aby se dala pověsit na zeď... s cenou do 10k. je mi jedno jaká značka spíš aby byl důvěryhodný e-shop

http://www.obchod.cz/audio-video/sencor-slt-1507dvb t.html co říkáte na tuto TV?? nevíte jestli to bude mít dobrej obraz?? nechci mít nic špičkovýho ale zase za tu cenu aby to nebyl nějakej kšunt?! jestli může někdo poradit kdo se v tom vyzná díky.. a ještě když to má to pozemní vysílání funguje na tom i zároveň analogový? přeci jenom u nás v ČR to ještě není tolik rozšířený ale do budoucna se to bude hodit..