Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soldier of fortune 2 - misia švajčiarske metro - ako dalej?

čaute,
tak som už skoro na konci hry plním túto musiu, malo by to byť tak že vyjdem hore schodami vystrielam všetkých, vybehnem hore tam tak isto všetkých postrielam to isté aj v 2 toaletách, civilistov som zachránil aj mi podakkovali ale dalej uz nie je kam ist jedine cez dvere mrezove ktore su ale zavrete a nedaju sa otvorit, v navode je pisane ze len beham strielam a idem cez chodby ale uz nie je kam a z tej prvej haly jediny vychod su len tie dvere, ktore sa nedaju otvorit.

viete poradit?

dakujem

2 shark: ako som uz spominal navod som si pozrel ale nemam tak taku moznost, branka dolu je zamknuta(ak je to východ/ a hore po schodoch neni nic take ako pokracovanie, nestretli ste sa s nedokoncenim hry pripadne chybou hry?