Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čeština do hry Dungeon Siege 2

Dobrý den potřeboval bych poradit.Stáhl jsem si češtinu do hry Dungeon siege 2 a hru opatchoval na verzi 2.1,jak návod na instalaci češtiny od playmana (distributor hry) požaduje.Titulky k intrům jsou v pořádku,nicméně ve hře jsou dialogy a popisky zkomolené a většinou nejdou ani přečíst.Nevíte prosím čím to může být?

Nemůže být problém v tom,že používám omega drivers( www.omegadrivers.net ) místo originál ati.Protože mi to vypisuje (až teď jsem si toho všiml).Že moje hardware konfigurace neodpovídá minimálním požadavkům (což je blbost,i když je to starší pc).Jako důvody to napíše,že moje grafika má malou paměť (méně jak 32MB,což je taky blbost má 512),nebo že nepodporuje efekty ve hře.Problém je v tom,že hra mi v angličtině jede úplně normálně,jenže se učím německy,takže z toho příběhu moc nemám.