Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Potřebuju se naučit alespoň základům MS Excel

Zdravim. Asi do týdne bych si potřeboval osvojit alespoň základy MS Excelu. Nyní jsou moje znalosti tohoto programu víceméně nulové. Vlastně ani nevim k čemu se Excel používá. Na svém počítači mám ale nainstalovanej pouze OpenOffice 2.4 spolu s programem Calc (prý je to ale skoro to samé jako Excel). Existuje někde nějaký web, který by mi k tomu mohl pomoci? Mám na mysli něco jako výukový web práce s Excelem apod.
Lock. Potřeboval to do týdne, dělat reklamu zdarma a ještě ve čtyři roky starém dotazu je zpozdilé. (karel)

Tak tady máš Excel http://uloz.to/432640/Computer%20Press%20-%20Micros oft%20Office%20Excel%202003.pdf
a tady základy celých Office. Budou tam i základy Excelu. http://uloz.to/432660/Computer%20Press%20-%20Micros oft%20Office%202003.pdf .
Pokud chceš i ostatní - Word a pod. Mám celý balík. Je to stažené ze stránek MS, ale nějak ten link nemohu momentálně najít.