Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Info o HDD

Dobrý den, chci se zeptat jestli je tento jev normální, nebo bych měl komponent reklamovat. Mám HDD Seagate 160 GB a problém je, že když zapnu pc HDD se rozjede a dvakrát cvakne. To samé jak vypnu pc v HDD to jednou cvakne... Jinak bez problému jede, neseká se nic. Jede! Dík za odpovědi...

Koukal tak letmo a všechny říkají SMART. Já to mám ale nevyznám se v tom. Jsou tam samé čísla, menší, větší ale nevím. Ono jao během provozu to necvaká, jen když zapnu tak dvakrát a vypnu jednou. Nevíte něco o tom? byc nemusel všude koukat...

Mám program Hd Tune a tam mi píše že mám vše v pořádku... Měl jsem HDD Westerna a ten taky cvaknul hned ze startu. Akorát Seagate dvakrát,. No jsou trošku celkově hlučnější... Ten HDD mám pár tejdnů starej a když to dělá i kamarádovi, tak to asi fakt dělaj... Jinak v práci ve Windowsu to vůbec nic nedělá, vše jede jak má.