Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení 2 notebooků k internetu

Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat, zda-li je možné připojit 2 notebooky k internetu přes router nějak jinak než přes wifi. Všude totiž nacházím jen témata ,,jak připojit více nootebooků přes wifi" a zároveň dost problémů s tím spojených...Předem díky za všechny rady.

jak připojit více nootebooků přes wifi" a zároveň dost problémů s tím spojených

Ja sam som v tejto teme neznaly, pripajat ntb k wifi sietam som zacal az nedavno. Odvtedy som pripojil uz niekolkokrat a uspesne viacero ntb a PC. Ziadne problemy. Staci si prestudovat manual a nieco kratko precitat a cryptovani komunikacie, aby si z vas niekto nespravil zdarma ISP. Mozem odporucit Asus router, je tak blbovzdorny, ze to viac snad ani nejde. Vsetko je jasne a logicke. Len sa treba unuvat a precitat manual.

Ludom to padne zatazko a lahsie je im sa potom hlupo pytat. ;-) Ak k nim nepatrite, budte kludny. :))

ps: pri ntb by bola skoda nevyuzit slobodu bezkablovej wifi ;-)