Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem použití stejné win xp licence na jiném pc

zdravím...mám starší počítač s legálním win xp bohužel nemám instalační cd. Mám v plánu pořídit si nové pc, ale bez OS. Je nějakým způsobem možné nainstalovat na nový pc windows (pomocí jiného instalačního cd) a mít dva pc se stejnou licencí? předem děkuji za případné odpovědi!

Ikdyž je to starší diskuze, snad někdo odpoví...
Zdravim,
mám podobný plán, ve stolnim PC mám origo XP (samozřejmě i originální cd) a chtěl bych to nainstalovat i do ntb. Dočetl jsem se tu, že může být problém s aktivací a nebo také ne. Chtěl bych aby mi XP šli jak na PC tak na notebooku.
Tak co myslíte, změnilo se něco od té doby kdy začala tato diskuze u Microsoftu? :-)
Díky