Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nechodí mi SPAM z quicku

Pro někoho možná radostná zpráva, ale pro mě zrovna ne.:-/
Můj problém je tento: mám několik freemailboxů na různých serverech, mimo jiné na quick.cz. Protože tento mail používám na různé registrace, je samozřejmě profláknutý a chodilo mi na něj 30-40 spamů každý den. Protože veškerou poštu filtruji přes spamihilator, spam mi nezpůsobuje žádné problémy a mám ho pod kontrolou a můžu si kontrolovat, jestli filtr nefiltruje něco co nechci. Na serveru quicku mám spamfiltr samozřejmě vypnutý. Asi týden mi ale z quicku nechodí žádný spam. Ostatní pošta normálně dojde.
Nepozorujete někdo něco podobného? Že by zapnuli nějaký filtr, který nelze z mojí strany ovlivnit?
Dík za postřehy.

Pokud jde o quick.cz, respektive nově www.o2active.cz, konečně z části zprovoznili filtr "smaž spam". Leč zřejmě jim nefunguje jak by měl. Některé SPAMY smaže, některé ne. Občas smázne i to co není SPAM, občas tam nechá i to co by smazat měl. Pokud chceš akceptovat příjem veškeré pošty, v nastavení filtrů vypni - jak jinak - veškeré filtry. Ale vzhledem k poměrně malé kapacitě schránky se stejně může stát že bude Spamy zaplněna (Mě jich chodí cca 40 až 150 denně). A pak máš prostě smůlu. Nepřijme ani to, co bys dostat chtěl. Schránka je prostě plná a šlus.