Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zelené tečky

Dobrý den...Mám problém,koupila jsem si nový LCD monitor Sony.Teď se mi ale po startu objevují na ploše zelené tečky.Jsou pokaždé někde jinde,někdy víc někdy míň.Např. když chci přesunout určitou složku jinam,zůstává mi za ní cesta z těchto zelených teček.Někdy i monitor zhasíná,prostě zhasne a zase se rožne pořád dokola.Zkoušela jsem ho připojit k jinému PC a tam běží dobře,tak nevím jestli nemám spíš špatnou grafiku.Prosím poradďte,už si nevím rady.Moc díky za každou odpověď...

Pravděpodobně je unavená grafická karta.... Ale třeba by jen stačilo vyčistit chladič od prachu - otevřít pc a vyfoukat ( pokud možno někde venku - já nedávno foukal doma, a tak jsem nuceně generálně uklízel...:-D)
K.

Mile Sony. Nepises nic o OS a typu graficke karty, ale doporucim preinstalovat ovladac GK (novejsi ci alternativni verzi). Pokud je tvuj tajny pocitac nepoznamenan drivery chipsetu, radim nainstalit i tyto.