Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při spuštění

Při spuštění windows xp mi to píše "Your SQL Server installatíon is either corrupt or has been tampered with (unable to load SQLBOOT.DLL).Please uninstall then re-run setup to correct this problém". Dokážete někdo poradit co stím. Předem dekuji za radu.

SQL server je program po ukladani dat. Pokud jsi jej neinstaloval sam, nainstalovala jej nejaka aplikace, kerou jej pouzivas.
MS SQL server pouziva napr. ProfiBanka od komercky, nejake mzdove programy apod.
Opravu provedes reinstalaci SQL serveru (pokud jsi jej instaloval sam) nebo reinstalaci prislusneho programu, ktery SQL server pouziva.