Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatné ovladače?

Zdravím, mám nové PC (Core 2 Duo E8400, MB ASUS P5-KC, 2048 MB RAM 800 MHz, Gigabyte 9800 GTX, zdroj Fortron SAGA 450W), i přesto se mi i "starší" hry občas sekají (jednou za minutku se škubne obraz) - kde je prosím problém, víte-li někdo? Dále mám problémek, že mi u jedné hry (u více jsem nezkoušel) nejde antialiasing - hra zamrzne.

Problém bych napřed hledal v ovladačích grafiky, železo máš úplně OK.
Zkus novější ovladače ze stránek GB, když to nepomůže, tak rovnou od nVidie,
tam nemůžeš šlápnout vedle. Předpokládám, že pokud má karta přídavné napájení,
tak je zapojeno. Taky zkontroluj, zda je karta dobře chlazena,
nepřetaktoval jsi něco v kompu? Ovladače k desce máš nainstalované,
žádný vykřičník ani žlutý otazník ve Správci zařízení?