Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ReadyBOOST vs VISTA 32-BIT

Ahoj, prosim o radu, lze vyuzit systemu readyboost (vlozeni flash disku pro urychleni prace) u notebooku, jenz ma 32-bitove Visty s 3GB RAM pameti? Slysel jsem, ze u 32-bit nelze vyuzit vice, jak 3GB RAM, nevim vsak, jestli to plati i u readyboostu.

Diky

Diky za odpoved, pracuju s 3D programy a tam se mnohdy RAMka hodi, zvlast pri konvertovani modelu kdy mi to obcas (pri slozitych procesech) hodi hlasku "nedostatek pameti RAM). Cili myslis, ze s parametry meho pocitace k nejake vetsi vyhode nedojde?

Readyboost asi využít jde, ale myslím ti to nepřinese řádný užitek. Myslím že to ani nepoznáš.

To padání "málo ramky" je možná tím že standartně umí windows 32bit přidělit programu max 2giga ramky. U XP je přepínaš /PAE jak je to ve vistách nevím přesně. Podle mě by jsi měl vyhodit ty 2x512mega, koupit 2*gigo a nainstalovat vistu 64.