Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Virus

Dobrý den , po zapnutí počítače windows xp mi samovolně nabíhá zpráva z internetu od security na nainstalování spybot , ale po kliknutí mi avast hlásí trojskýho koníka. Vyčistila jsem počítač v avastu , ale ta zpráva mi neustále asi po 20min nabíhá. Nevíte prosím někdo co s tím?

najede mi internetové okéno od systemDeferender Security na nabídku ochrany počítače a po kliknutí hlásí vir Win32:Adload-LD [Trj], na programy po spuštění jsem se koukala , ale moc tomu nerozumím, jsou tam jen programy jako skype, icq, internet nic neobvyklého

Lol no ono ani jeden antivir ti nezachyti vsetko. Mozes skusit NOD32 ale je plateny maju len skusobnu verziu 30dnovu, a tiez ti nikto nezaruci ze zachyti vsetko.
Najlepsi "antivir" je porozmyslat ze co robis zle ked sa ti tam vir dostal - teda napr. nevyziadane emaily okamzite mazat a neklikat v nich nikam, aj keby tam bolo napisane ze vyhravas miliardu alebo ze prave na teba leti atomova bomba :-), je to hovadina, mazat, neotvarat. Nestahovat warez, ak pouzivas USB stick niekde v skole tak vo Win vypnut automaticke spustanie pri strceni USB sticku (tak sa prenasaju niektore viry), a mat aktualizovane Windows (aspon SP2).