Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problémy s tiskárnou

Nemohli byste mi někdo poradit,co mám dělat, když chci něco vytisknout, ale první list mi vyjede úplně prázdný a druhý se začne tisknout jako zkušební stránka nebo co to je. Mám tiskárnu hp deskjet 5150.Přitom barvu mám.

Obcas pomuze restartovani PC. Tiskarna se obvykle zarovnava po delsi dobe necinnosti, po vymene bavy, pokud nebyla spravne zarovnana ( napriklad je-li jedna barva prazdna, nebo refilovana, tak se nemusi spravne zarovnat, a proto zarovnavaci proces porad opakuje). V ovladacich panelech Tiskarny a faxy, klikni na tiskarnu, jeji vlastnosti, a vytiskni zkusebni stranku, at vime vice.