Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Řádek s odkazama

Zdravím mám jen malý dotaz, jak je řádek s odkazama nahoře, já už ho mám plnej a nechce se mi na ten zbytek klikat na tu šipku aby se mi zobrazily, tedy jde udělat aby byly třeba dva řádky? Popřípadě jak? Mám prohlížeč IE7. Díky:-)

Já si kdysi vyrobil stránku

[http://img375.imageshack.us/img375/8264/lkhomeks5.t h.gif]

kterou občas aktualizuji, přizpůsobuji, mám na svém počítači, nastavenou jako homepage a neustále otevřenou jako první záložku.
Když chci třeba na Atlas, kliknu na obrázek a je to. Proč mít imrvére otevřený panel s Atlasem, když tam lezu jednou za týden - ale proč to vždy psát... Všechny odkazy se mi tam otevírají "_blank", takže vznikne nový panel.
Asi by se ti také něco takového šiklo.