Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Správce zařízení ve Win XP

Ahoj všem...mám WIN XP Home a s ním problém a nevím, jak si s tím poradit. Včera večer jsem si připojil k PC svůj nový mobil SE (do té doby pracoval PC bez problémů...), abych si do něj mohl nahrát nějaké blbůstky...Po připojení kabelem se začaly objevovat hlášky o nalezení nového hardwaru a vše proběhlo v pořádku....Do doby, než jsem vše nahrál a mobil odpojil (odpojení HW - všechno se tvářilo v pořádku...). Chtěl jsem pokračovat v práci na internetu, ale odpojil se mi modem (CDMA) a protože se nechtěl připojit, zrestartoval jsem PC. Po startu probíhalo všechno normálně, objevilo se "Vítejte" a pak to začlo...Naskočila hláška, že od minulé aktivace proběhla velká změna HW a že je potřeba Windows reaktivovat...(žádná změna HW ale neproběhla, kromě připojovaného mobilu...). Po nahrání Windows se objevila hláška, jestli chci provést aktivaci hned, spustil jsem jí, vybral jsem aktivaci přes internet - ale nemohl jsem se připojit, objevila se hláška "Modem není připojen, nejde provést připojení". Myslel jsem si, že se mi asi přehodil modem na modem z mobilu...tak jsem se chtěl podívat do systému - správce zařízení a tam je největší problém. Když spustím správce zařízení, otevře se mi úplně prázdná tabulka, bílé okénko...jako když v PC žádný HW není, ale normálně mi všechno (kromě modemu) funguje. Můžu normálně tisknout, vidím na externí HDD, můžu číst CD i DVD z vypalovačky i DVDčkové mechaniky... Jen se nemůžu podívat, jak a jestli všechen HW správně funguje - správce zařízení je prostě úplně čistý... Neporadíte mi někdo, co s tím? Už se sice smiřuju s přeinstalací celého PC, ale chytám se stébla...že by mi mohl někdo pomoct...Díky...Tomáš

No...taky mi to včera radili...obnovení...tak jsem to zkusil...jenže po spuštění z CD se mi žádné obnovení systému (jak se všude píše...) nenabídlo a rovnou mi to nainstalovalo znovu celý windows...takže jsem měl na disku windows a windows.0...radost...Takže jsem zase hledal, jak ty původní, nefunkční, odinstalovat...jenže žádná odinstalace není...Na stránkách Microsoftu jsem ale našel návod, jak odstranit dvojí instalaci...a je hotovo...PC funguje, data zůstaly, jen teď musím z průzkumníka programů zjistit, které programy budu muset znovu přeinstalovat...ale to je menší zlo, než formátovat disk a instalovat všechno znovu (a hlavně, když máš všechno smazaný a ani nevíš, co všechno jsi na tom PC za těch x let měl a neměl nainstalovaný...Ale i tak, všem díky. Tomáš