Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB

Dobrý den. Mam jeden problém s USB. Když třeba připojím flešku, tak se neukáže jako disk.Jen se jako načte do ovladačů a tak. I když dam ,,bezpečně odebrat hardware" tak tam je fleška zobrazená,ale jinak jí nevidim. To stejný je i s foťákem a dalšíma věcma. Nevíte čím by to mohlo být???Mam Win XP

1) buď nejsi administrátor
2) nebo je teoreticky možné, že máš připojeno mnoho disků a cd mechanik - windows pro usb automaticky použijí písmena asi jen do třetiny abecedy, na víc písmen nemají fantazii (to není vada ale vlastnost:). ale pokud všechno funguje, můžeš ve správě disků diskmgmt.msc písmeno přidělit ručně.
3) nebo nemáš nainstalovaný ani ovladač chipsetu tvého boardu - to sis instaloval sám? bývá na cd co jsi dostal k mainboardu, nebo na webu výrobce.