Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zabezpečení wifi

Koupil sem si wifi router D-Link s označením DI-524.podařilo se mi sprovoznit wifi i síť.Chtěl bych poradit ako zabezpečiť sít aby sem se přihlasoval pod heslem do zabezpečenej sítě aby mi nikto komu nedám heslo nesurfoval na netu a nehrabal se v compu.Když mi někdo poradí tak vopřed ďekuju.

Co sa tyka hesla, vsetko zavisi na tom ako paraoidny si.
Heslo zlozene zo slov a cislic je samozrejme lepsie ako len zo slov ale neni vseliekom.
na wifi sa pri protokole WPA/WPA2 odporuca pouzit neslovnikove heslo od dlzky minimalne 10 znakov..,

Ak si velmi paraoidny tak mozes pouzit heslo v tvare hexa kodu a pouzit znaky ktore sa nevyskytuju v ASCII tabulke...