Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem internet wif

Mam dotaz jak vytvoryt siiet z dosahom 300m mam router belkin n1 mimo je na nom napisany dosah 425m.A potreboval by som dostat internet do jedneho bytu co je tak 220m tak aky primac alebo neviem jak to nazvat mam pouzit a potom jak to nastavit ??kupit este jeden taky alebo ako inak medzi doamy neni nijaka prekazka len by tie routery nemohly byt vonku teda by boly napr pd strechou v podkrovy..hm??dik za nejaku radu som v tom amater

dosah 425m je udaj pre otvorene priestranstvo bez akychkolvek prekazok a najpomalsiu rychlost aku router ma (v pripade Atheros cipsetuje to 250kbit/s)
to len tak naa uvod :)
Tvoj problem by vyriesili smerove anteny na obidvoch stranach...
Ak pojdes cez steny tak by mohli byt napr 12dB...