Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WYSIWYG HTML to PDF Creator - existuje taky SW?

Dobry podvecer, hladam softver (linux ci winXP), ktory by mi dokazal ukladat web stranky do PDF formatu spolu s html+css vzhladom. Teda aby to nebol ten graficky ochudobneny dokument na tlac.

Pouzivam PDF Creator, ale ten mi pri tlaceni z web prehliadaca grafiku neulozi. Je mozne najst takyto program? Ktory to je? Vdaka za pripomienky.

ps: Chcem si ulozit niekolko desiatok stranok online manualu (wiki.ubuntu.cz) a podobne.

No ja by som to pouzil teraz na niekolko desiatok pdf-iek a potom uz len sporadicky na archivaciu zaujimavych clankov. Peniaze sa mi za to neoplati dat. :-)

EDIT // Na mozilla addons som sa samozrejme bol poobzerat. Nepotrebujem spravit Printscreen, ale priamo PDF. Samozrejme by sa dalo spravit printscreen stranky (mam Save as image) a potom to vytlacit, ale to je situacia: skrabat sa pravou rukou za lavym uchom. :-p