Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xpress Recovery2

Zdravim..
Prosim Vas,naco slouzi tahle Utilita Xpress Recovery2 ?Hledal jsem to v googlu,jenomze vsechno je to tam v EN a to ja neumim...
Dekuji!

Specialitka Gigabytu. Slouzi k zaloze systemove partisny - podobne jako Acronis ci Ghost, s tim rozdilem, ze potrebujes kousek nealokovaneho disku, do ktereho se zaloha nacpe. Po prvotni inicializaci pak ani nepotrebujes bootovaci cedko - obslouzi si to BIOS.