Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi zvuk-asi problém s ovladačem

Nainstaloval jsem na pc originální windows xp home,před tím sem měl win.xp profesional(nelegální) ale upgradovat to nešlo tak sem zvolil novou(čistou instalaci) a teď mi nejde zvuk(před tím všechno šlapolo).Mám zakladní desku MSI K7T266 Pro-R (MS-6380),(s integrovanou zvukovou kartou,pravděpodobně,v programu everest home se mi zobrazí: integrované zařízení-audio,samotná zvukovka nikde není a když se podívám dovnitř počítače tak tam není).Počítač je domácí výroby,takže od něj nemám žádný manuál ani CD s ovladači.Ve správci zařízení,va složce další zařízení mám tři žluté otazníky a to u položek-1.Multimediální zvukový adaptér,2.řadič RAID,3.USB host to host Bridge.Když na ně poklepu a zobrazím jejich vlastnosti tak se dočtu že nejsou nainstalované žádné ovladače.když odkliknu položky přeinstalovat a aktualizovat tak na windows update to žádné ovladače nenajde.Tak se chci zeptat v čem je problém,nebo kde stahnout ovladače.Zkoušel sem hledat na stránkách výrobce pro.Tuto adresu mi zobrazil program everest home.Děkuji za pomoc.

Díky za pomoc.Instaloval sem VIA AC97 PCI Sound Drives.A zvuk jde ale ty otazníky ve správci zařízení zůstávají,pořád to u těch položek ukazuje že nejsou nainstalovány ovladače.Mám ještě něco nainstalovat?A díky moc za pomoc.

Nainstalovat ovladace k chipsetu (zakl.doske). Ak si uz nieco instaloval, tak to neboli ovladace chipsetu alebo to boli ovladace nespravneho chipsetu, alebo si to vobec nenainstaloval.
Najlepsie stiahnut zo stranok vyrobcu zakl.dosky. Link mas hned v prvej odpovedi. Tahas VIA 4in1, pre spravnu verziu windows (t.j. pre teba tie "Windows 9X/Me/2000/XP"). Stiahnes, rozpakujes ak to je .zip, a spustis to co si stiahol (nejake setup.exe v tom apod nejake .exe)
To iste urobis pre "VIA AC97 PCI Sound Drivers" a ak este stale budes mat nieco zlte v spravcovi zariadeni tak skusit aj ten "Promise FastTrak100 RAID Drivers", ak po predchadzajucich krokoch nemas nic zlte v spravcovi, tak ten "Promise FastTrak100 RAID Drivers" instalovat netreba.

Tak všechno to co píšeš sem instaloval,instaloval sem-VIA chipset 4in1 Drives.potom sem instaloval VIA AC97 PCI Sound Drives.A nakonec Promise FastTrak100 RAID Drives. zvuk mi jde ale ty žlutý otazníky ve správci zařízení pořád zůstávaji.Ještě pro jistotu jednou napíšu u čeho ty otazníky jsou-je to položka další zařízení(u té je otazník) a když jí rozbalím tak jsou otazníky u řadič RAID a u USB Host To Host Bridge.