Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno posielanie fotiek mailom-otrava

Čawesáč,kto vie nejakú fintu na to,aby som pri zadávaní fotiek do príloh emailu nestrávil "celé mládí".Teraz som posielal 30 kúskov,tak a robiť to po jednej Prechádzať-Pridať je dosť na čas aj na nervy.Vybrať všetko sa mi to nedalo Ctrl+A a inak si neviem pomôcť.Máme na to niečo?Maily posielam cez gmail.Díkes

Obavam se, ze jsme v patove situaci. Nabizi se to zazipovani, jenze na druhem konci muze byt poradna Lama, ktera to nebude umet odzipovat. Pak jedine vypalit CD a poslat DPDckem.

Jasně, že ano. Ale když chce někdo udělat fotoalbum a nakydá mi 50 příloh místo jedné, musím si při ukládání založit adresář - zdržení 10 vteřin! Když je to celé v *.zip, kliknu po uložení pravým a zvolím "extrahovat do - název zipu".
A vůbec nejlepší to bylo nedávno, kdy mi jedna poslala 30 fotek na tři fotoalba, všechno nakydané do jednoho, všechno nějaké kotelny a napsala mi názvy fotek (DSC986987247.JPG), co k čemu patří, abych se s tím půl hodiny třídil... (místo tří *.zip - umí je).