Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení sítě - Vista x XP (problém s D-Link 362T)

Dobrý den, doma mám 2 počítače, na jednom nainstalované Win Vista business a na druhém XP Pro. Připojení k internetu je přes adsl modem d-link 362t. Chci mít z obou počítačů přístup k internetu nezávisle na sobě a taky aby byly obě PC propojeny mezi sebou. Připojil jsem tedy obě PC i modem na switch. Ale připojení nefunguje, jde vždy na jednom PC. Ještě musím říct, že nemám pevnou veřejnou IP adresu. Jak mám nastavit, aby vše bylo funkční? Děkuji
Změna předmětu, původně: Nastavení sítě - Vista x XP (touchwood)

tento D-link je takový hybrid. Je to sice router, ale funguje jako bridge. Respektive sám ustaví PPP spojení, ale pak "předá" obdrženou IP adresu na zařízení připojené za ním na ethernetu (říká se tomu ZIPB). NENÍ to tedy router a lze pomocí něj připojit jen jedno fyzické zařízení, budeš tedy potřebovat buď jiný DSL router, anebo si kup klasický broadband router, např. Asus WL-520gC (či jiný, podle chuti a prostředků)