Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD-rom vs HDD

Koupil jsem si DVD-rom, předchozí byla vypalovačka stejné značky u které se tento jev neobjevoval... DVD-romku mám na Master a HDD taky. To je vpořádku ale co mne znepokojuje je to že kontrolky na DVD-romce a HDD blikají stejně... Jak vložím film a přehrává se nebo něco jiného. Jen když používám DVD-romku tak úplně stejně. Nevím proč, zapojeno to mám dobře... Nevíte cím to může být, nebo je to špatně?

Jake kontrolky?
Jak stejne?

ptz z tohoto

kontrolky na DVD-romce a HDD blikají stejně... Jak vložím film a přehrává se nebo něco jiného. Jen když používám DVD-romku tak úplně stejně.

som nepochopil ani pol slova. Skus zacat vetu podmetom, potom prisudok, a tak :)