Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dotaz na otevření přípony DOC

Dobrý den,
obracím se na Vás s dotazem. mám notebok Fujitsu Siemens a při koupi v prodejně byl nainstalován systém Windows Vista Home Premium. Mám problém nejdou mi otevřít soubory s příponou DOC ani po uložení.Má systém v noteboku již toto instalováno aneb došlo k nějaké chybě? Budu ráda když mi srozumitelně poradíte!
vymazané OT príspevky, držte sa prosím témy (los)

System (Win) toto neobsahuje.

.doc je format plateneho balika Microsoft Office (tam mas Word a Excel atd, snad si uz o tom niekedy pocula). Ak nechces kupovat Microsoft office a chces aj pisat vlastne dokumenty tak mozes pouzit zdarma balik open office other.html kedze cestina tam neni tak asi English, a pre Windows, stiahnut a nainstalovat.

Ak chces .doc len prezerat a nikdy nebudes chciet ziaden dokument pisat, tak ti staci aj zdarma prezerac doc suborov od Microsoft (http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?dis playlang=cs&FamilyID=3657ce88-7cfa-457a-9aec-f4f82 7 f20cac)

Na tej linke ktoru som dal (medzinarodne stranky OO) nie je cestina. Ja osobne lokalizovane zmrseniny vacsinou nepouzivam ptz sa s tym potom neda pracovat :)) (priklad nero "burn image" = v SR "vypalenie obrazku" :-?) ak nie je cestina na ofic.strankach tak o nej proste neviem, hladat cestinu/slovencinu vzivote nebudem :-)