Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lagy ve win XP na starším pc

Ahoj, mám pc s procesorem 1GHz 256 SDRAM integrovaná grafická karta 32Mb HDD 20GB.
Počítač se občas sekám to je pochopitelné, ale potřeboval bych poradit, co do ěj mohu dát aby mi na něm šlapyly DVD, sice v současnosti jedou, ale koušese to a obraz rozsypaný a zvuk předbíhá a nená se na to koukat, na desce není AGP port

Určitě udělej co radí kolegové přede mnou, přemýšlet o RAM by taky nebylo špatné... Mám podobný stroj (PIII 1GHz, 512MB RAM) a byla-li použita integrovaná grafika tak to taky nešlo; s grafikou do AGP to už pak jelo OK. Ale když nemáš AGP tak moc možností není....:-(