Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tisk wordovského dokumentu

Dobrý večer, mám asi 38 stránkový dokument, psaný tak, že mám dvě stránky na jednom listu. Jenže teď bych to potřebovala vytisknout "jako knížku", tzn. oboustranný tisk, ale tak, že by se vedle strany dvě vytiskla strana 37 (pokud strany přeházím ručně, přehází se mi číslování stran - nehledě na to, že by to bylo dost pracné). Umí stránky takto setřídit Word nebo jiný editor? Tiskárna to asi sama neumí.
Díky za radu.

Vidim to jako tvrdou nadenicinu. Vytvorit novy soubor a nakopirovat na prvni stranu titulni list a stranu 38 na dalsi stranu stranu 2 a 37 atd. Puvodni cislovani stran zrusit a znovu natvrdo kazdou stranu "knizky" ocislovat.