Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace Microsoft Office Document Image Writer

potreboval bych na jinem pc kde neni office nejak nainstalovat Microsoft Office Document Image Writer, mam program ve kterem potrebuju vytisknout, ale jine programy co vytvari pdf tak na ty to nellze odeslat, na Microsoft Office Document Image Writer to odeslat lze. existuje vubec nejaky instalator tohoto?

je to súčasťou ms office,nieje to samostatný program/ovládač.Možné riešenie by bolo spojiť pc s office s pc bez office a tlačiť dokumenty z obidvoch pc na pc s nainštalovaným office.Alebo zakúpiť Office pre domácnosti a študentov a nainštalovať na pc bez office